Нацрада перевірить 6 телеканалів через розголошення держтаємниці по Вагнерівцям

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення призначила позапланові перевірки 6 загальнонаціональних телеканалів — «Україна», «5 канал», «Прямий», «Україна 24», «Еспресо» і «4 канал».

Про це повідомляє регулятор.

Національна рада 10 лютого вирішила призначити позапланові перевірки шістьом загальнонаціональним телеканалам – «УКРАЇНА», «5 канал», «ПРЯМИЙ», «УКРАЇНА 24», «ЕСПРЕСО» і «4 канал». Підставою стала демонстрація у їхніх новинних передачах документів, які містять відомості, що становлять державну таємницю, або іншу інформацію, що охороняється законом.

З повідомлення регулятора.

18-19 листопада 2021 року зазначені телеканали у передачах новин продемонстрували листа начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-полковника Василя Бурби від 22.06.2020 № 222/2Р/2-773 ЦТ і звіт начальника спеціального резерву ГУР МОУ полковника Юрія Семенюка про проведення спеціального заходу «Авеню». Цей лист має гриф секретності «цілком таємно»,  містить важливу інформацію, ступінь обмеження доступу та рівень охорони державою, а звіт – посилання на секретну документацію і ознаки державної таємниці.

Позапланові безвиїзні перевірки будуть проведені у період із 25 лютого по 12 березня 2022 року.

Нагадаємо, що мова йде про оприлюднення інформації про операцію “Авеню”, метою котрої було викрадення військових злочинців РФ з числа бійців ПВК “Вагнер”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Tagged , , .

Leave a Reply