АНБ оголосило переможців щорічного конкурсу кібербезпеки

Про це повідомляє Homeland Security today.

Агентство національної безпеки США оголосило роботу-переможця на 9-му щорічному конкурсі «Кращий дослідницький матеріал з кібербезпеки». Заснований у 2013 році, конкурс заохочує розвиток науки у сфері кібербезпеки.

Цьогорічний переможець був обраний керівником лабораторії передових досліджень кібербезпеки АНБ. Рішення було прийнято на основі рецензій 10 міжнародних експертів з кібербезпеки, які незалежно перевіряли найкращі роботи серед 34 номінацій.

Цьогорічна робота-переможець – стаття під назвою “On One-way Functions and Kolmogorov Complexity”, написана Яні Лю з Корнельського університету та Рафаелем Пассом з Cornell Tech, яка була опублікована на симпозіумі IEEE 2020 року з основ комп’ютерних наук.

Односторонні функції є ключовою основою багатьох сучасних криптографічних систем і вперше були запропоновані в 1976 році Вітфілдом Діффі та Мартіном Хеллманом.

Почесну відзнаку отримала робота “Retrofitting Fine Grain Isolation in the Firefox Renderer”, написана Шраваном Нараяном, Крейгом Діссельхоеном, Талом Гарфінкелем, Натаном Фройдом, Соріном Лернером Ховавом Шачамом та Деяном Стефаном. Цей матеріал був спочатку опублікований на конференції USENIX Security Conference 2020 і надає рішення безпеки для використання у веб-браузері Firefox.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Tagged , , .

Leave a Reply