Підсумки кіберзмагання в Україні — Фоторепортаж

Сьогодні завершилось навчання українських спеціалістів з кібербезпеки, організовані за фінансової підтримки ЄС (проєкт EU4DigitalUA) та за участі Естонської академії електронного врядування (eGA). У це навчання також ввійшли відпрацювання відбиття умовної атаки на об’єкт критичної інформаційної інфраструктури в оновленому українському кіберцентрі, котрий є одним із 20-ти подібних у світі.

У навчаннях взяли участь:
• Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України (ДССЗЗІ);
• СБУ;
• Департамент кіберполіції;
• Естонська академія електронного врядування.

«Синя» команда з представників України відбивала атаку «Червоної» команди естонських спеціалістів. Усе це проводилось за закритими дверима протягом 17-19 травня. Атака відбувалась на спеціальний макет-мішень, котрий імітує роботу вітряної електростанції. За результатами навчань відбулась пресконференція представників ЄС та українських спецслужб.

У подальших планах України — використовувати Кіберцентр UA30 у ДССЗЗІ для навчання та тренування фахівців з усіх українських служб, до компетенції котрих входить реагування на кіберінциденти та забезпечення відповідної діяльності в органах державної влади та на об’єктах критичної інформаційної інфраструктури.

Повний запис пресконференції за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Tagged , , , , .

Leave a Reply