Офіс Директора національної розвідки США попереджає про вплив Китаю на команду Байдена

Китайські агенти активізували свої зусилля, щоб вплинути на команду кандидата в президенти Джо Байдена. Про це заявив представник спецслужб США.

Про це повідомляє BBC.

Вільям Еваніна з американського офісу Директора національної розвідки заявив, що китайці зосереджуються на людях, близьких до команди Байдена.

Окремо, у Мін’юсті заявили, що понад 1000 підозрюваних китайських агентів втекли зі США внаслідок контррозвідувальних заходів ФБР.

Під час віртуальної дискусії в аналітичному центрі Інституту Аспен Еваніна, керівник відділу контррозвідки Національної розвідки, заявив, що Китай намагався втрутитися в розробку США вакцини проти коронавірусу та останні вибори в США.

Трамп зосередився на ділових відносинах сина свого суперника Хантера Байдена в Китаї, тоді як кандидат від Демократичної партії викрив китайський банківський рахунок пана Трампа.

Під час того ж обговорення аналітичного центру в середу Джон Демерс, начальник управління юстиції відділу національної безпеки, заявив, що сотні китайських дослідників були викриті слідчими ФБР протягом цього літа у роботі на спецслужби Китаю.

У липні Державний департамент також закрив консульство Китаю в Х’юстоні, штат Техас, звинувативши Пекін у крадіжці інтелектуальної власності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Tagged , , , .

Leave a Reply