Німецькі спецслужби підтвердили точність інформації про отруєння Навального

Про це повідомляє М!

Чиновник з німецьких спецслужб підтвердив виданню The New York Times точність деталей розслідування про отруєння російського опозиційного політика Олексія Навального. За словами джерела, німецька влада вже кілька місяців знала імена осіб, причетних до отруєння.

Він також розповів, що невдовзі після евакуації Навального в Берлін співробітники ЦРУ і Секретної розвідувальної служби Великобританії повідомили представникам Німеччини деталі отруєння, включаючи особистості залучених офіцерів ФСБ, що безпосередньо вказує про причетність російської влади.

Перш ніж отруїти Навального, співробітники ФСБ негласно спостерігали за ним, курсуючи в ті ж міста, що і він. Починаючи з 2017 року, коли Навальний оголосив про свою президентську кампанію, ці особи здійснили 30 перельотів, які збігаються з маршрутами опозиціонера. Свої висновки розслідувачі засновують на даних про перельоти і мобільний зв’язок, джерело яких не розголошується.

Двадцятого серпня Олексію Навальному стало погано в літаку під час польоту з Томська в Москву. Лайнер приземлився в Омську, де політика в стані коми відправили в реанімацію.

Клініка «Charité» в Берліні, куди Навального було пізніше доставлено на лікування, 24 серпня підтвердила, що 44-річний опозиціонер був отруєний хімічною речовиною. 2 вересня офіційний представник уряду ФРН Штеффен Зайберт заявив, що в організмі Олексія Навального знайшли сліди отруйної речовини з групи «Новічок».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Tagged , , .

Leave a Reply