СЗР ремонтує споруду «Сіріус»

Про це повідомляє Український мілітарний портал.

Споруда «Сіріус» розташована на території об’єкту «Овідіополь-2» в селищі Великодолинське Овідіопольського району Одеської області.

Об’єкт на території  «Овідіополь-2» (військова частина № 21489, Овідіополь-2, комплекс «Персей») до 1991 року входив до системи 16-го управління Комітету державної безпеки Радянського союзу.

Саме це управління Комітету держбезпеки СРСР займалось радіолектронною розвідкою (РЕР) та радіоперехопленням.

Сьогоднішнє призначення об’єкту достеменно не відомо, проте у мережі у багатьох джерелах вказують на незмінності призначення унікального об’єкту, що знаходиться у відомчому підпорядкуванні Служби зовнішньої розвідки України.

Вартість робіт складає 4 492 798,84 та проводитиме їх ТОВ «ПРОМІН БУД СЕРВИС», що відповідно до тендеру у системі публічних закупівель Prozorro визнаний переможцем.

Пропозиція іншої компанії – ТОВ «Український виробничо-будівельний Альянс Центр» попри меншу цінову пропозицію у 4 490 470,67 гривень була відхилена.

Як причину відхилення вказано не надання забезпечення тендерної пропозиції та акт огляду об’єкту, тому відповідно до абзацу 5 пункту першого частини першої та абзацу 2 пункту другого частини першої Закону така пропозиція повинна бути відхилена.

СЗР ремонтує споруду «Сіріус»
Комплекс «Персей» в Одеській області Стопкадр з відео YouTube/Зоотроп
СЗР ремонтує споруду «Сіріус». Антена комплексу «Персей» в Одеській області
Фото: akimov

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Tagged , , .

Leave a Reply