Оприлюднено нові деталі проваленої операції по «Вагнеру»

Депутат від «Європейської солідарності» оприлюднив документи та матеріали про операцію українських спецслужб та вимагає розслідування.

Про це пише Володимир Ар’єв на своїй сторінці у Facebook.

Депутат зі своїми колегами виступив у Верховній Раді України 4 вересня із заявою, що йому стали відомі нові деталі проваленої операції і що він вимагає створити при ВРУ тимчасову слідчу комісію для розслідування можливого факту державної зради.

Запис виступу депутата Ар’єва

Депутат Ар’єв посилається на лист начальника 5-го управління СБУ (департамент контррозвідки) від 13 липня 2020 року, яким було поінформовано головне слідче управління, що в рамках кримінальної справи сформовано нове незаконне збройне формування на території РФ під керівництвом «Сергія Петровича». Як стверджує депутат, він є оперативним співробітником українських спецслужб і встановлював анкетні дані 40 осіб, серед яких є ті, хто вчиняв злочини проти України.

Володимир Арієв на своїй сторінці у Facebook

Також, депутат посилається на протокол огляду носіїв інформації від 25 липня 2020 року, котрий підписаний слідчим СБУ. Там вказані прізвища бойовиків, а на носіях зберігаються їх дані і записи розмов. Також, слідчим завірено розшифровку розмови з бойовиком Харитоновим, яка раніше була оприлюднена журналістом Яніною Соколовою.

Депутат стверджує, що володіє повним пакетом документів щодо всіх бойовиків. Протоколи розшифровок розмов, підозри, які направлялись в суд, котрі спростовують відсутність запланованої української операції із захоплення злочинців.

Детальніше про те, що передувало цій події читайте у нашій попередній розгорнутій публікації:

Читайте продовження:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Tagged , , , , .