Екс-голова Офісу Президента підтвердив інформацію про операцію проти «вагнерівців»

Андрій Богдан підтвердив слова журналістів про зрив операції спецслужб.

Про це повідомляє Андрій Богдан у інтерв’ю Дмитру Гордону з посиланням на власні джерела.

Колишній голова Офісу президента України Андрій Богдан підтвердив зрив операції українських спецслужб щодо затримання бойовиків ПВК «Вагнер» ним не названою особою з «найближчого оточення» Президента України Володимира Зеленського.

Там справді була створена фірма у Венесуелі, набрано персонал, якісь люди вже поїхали туди працювати на якісь конкретні вишки. Їм платили там реальні гроші, вони реально там охороняли вишки. Це не просто якась казка. Цій операції понад рік — вона суперсекретна і суперсерйозна.

Андрій Богдан

Її зруйнував один телефонний дзвінок. Людина, яка зробила цей дзвінок, вона фактично зізналася, що це зробила. З найближчого [оточення президента].

Андрій Богдан

У президента були побоювання стосовно того, що станеться, якщо ми посадимо цей літак, а в нас перемир’я. У президента 97% роботи на сьогодні — це створення позитивного піар-образу. І для нього перемир’я — найголовніший запит.

Андрій Богдан

Згідно оприлюдненої інформації, Андрій Богдан покинув Україну одразу після запису інтерв’ю через побоювання за власне життя.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Tagged , .

Leave a Reply