Британська розвідка шукає нових співробітників

Британське агентство внутрішньої розвідки і безпеки, до якого входять МІ5, МІ6 та GCHQ шукає нових співробітників. Подавати заявку можна навіть без досвіду роботи.

Про це повідомляє Edinburgh Live.

MI5, MI6 і GCHQ допомагають захищати інтереси та безпеку Британії за кордоном та всередині країни. Тобто мають справу зі всім: від протидії тероризму та іноземній розвідці до кіберзагроз і саботажу.

Це складне завдання, тому нам потрібно, щоб до нас приєднувалися відповідні люди. Ви пройдете дворічну програму навчання, яка допоможе вам отримати та розвинути необхідні навики, знання та досвід, необхідні для самостійної роботи, навчитеся збирати інформацію та складати звіти.

Навчальна програма буде складатися з ознайомлення зі спецслужбами, формального навчання на робочому місці, роботи над проектами і досвідченим співробітником, який буде вчити та підтримувати протягом всієї програми.

Щоб мати право подати заявку, кандидату потрібно мати 18 років, бути підданим Великої Британії і проживати в ній дев’ять із десяти останніх років. Окрім того, один із його батьків має бути підданим Британії або мати серйозні зв’язки з нею.

В оголошені також говоритья, що “конфіденційність життєво важлива”, тому обговорювати заявку з членами сім’ї чи колегами не варто.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Tagged , , , .

Leave a Reply