Чоловіка головбуха «95 кварталу» призначили в керівники української розвідки

Директором департаменту стратегічної агентурної розвідки ГУР МОУ призначено Олександра Пашкова – чоловіка головного бухгалтера «95 кварталу». Відповідний наказ про кадрові зніни підписав міністр оборони Андрій Таран 24 квітня.

Про це повідомляє ZN.UA.

Подання на призначення підписав начальник Головного управління розвідки Василь Бурба. Його ще мають погодити в Офісі президента.

Кар’єра Олександра Пашкова пішла в гору після перемоги президента Зеленського. Минулого року він несподівано став т.в.о. голови стратегічної розвідки ГУР Міноборони. До того він 18 років прослужив у військово-технічному управлінні 3-го департаменту Головного управління розвідки Міноборони та займав одну з низових посад в ГУР МО.

Щоб зайняти крісло т.в.о. начальника департаменту Пашков перестрибнув відразу 10 службових посад, незважаючи на відсутність великих досягнень по службі, що викликало негативне ставлення у офіцерів спецслужби зазначав журналіст Юрій Бутусов.

Це не єдина дивна кадрова зміна, що сталасяпісля призначення міністром оборони України Андрія Тарана. Зокрема звільнили з посади помічника міністра з питань ВМСУ Андрія Риженко, відомого своєю принциповою позицією щодо впровадження стандартів НАТО. Також були звільнені радники міністра з антикорупційної політики та з питань реформи оборонних закупівель.

Наказом від 29 березня Таран скасував наказ попереднього міністра Сергія Полторака прореформування сил оборони. Згодом було ліквідовано і Проектний офіс реформ, замість якого ввели в дію Директорат оборонної політики.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Tagged , , , .

Leave a Reply