Екс-голова французької розвідки запустив програму на Russia Today

Колишній керівник служби зовнішньої розвідки Франції Ален Жуйє буде вести на телеканалі RT France програму про геополітику. Вона буде виходити в ефір два рази на місяць починаючи з березня.

Повідомляє Радіо Свобода.

У програмі будуть обговорюватися, зокрема, дипломатія, конфлікти, тероризм, безпеку конкуренція між розвідувальними службами. На думку 77-річного Алена Жуйє, “практична геополітика повинна дозволити громадянам краще розуміти об’єктивну реальність”.

Ален Жуйє неодноразово виступав з прокремлівських позицій, відзначає міжнародне французьке радіо RFI. Наприклад, в інтерв’ю Youtube-каналі Thinkerview, яке на своєму сайті переказав RT, Жуйє назвав отруєння колишнього агента ГРУ Сергія Скрипаля “англосаксонською маніпуляцією”, похвалив прогрес Росії в області озброєння і заявив, що Москва не є загрозою для західних країн. Інтерв’ю, в якому Жуйє виступає за російську інтервенцію в Сирії і говорить про залежність Франції від США, також можна знайти на сайті RT, повідомляється в публікації Міжнародного французького радіо.

Ален Жуйє очолив зовнішню розвідку Франції (DGSE) в 2002 році. Раніше він працював в великих французьких і міжнародних компаніях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Tagged , , .

Leave a Reply