СБУ викрила канал легалізації іноземної агентури в ЄС

Контррозвідка Служби безпеки України викрила масштабну схему незаконного отримання паспортів однієї з держав Європейського Союзу громадянами РФ та країн СНД.

Повідомляє Прес-центр СБУ.

Група, до складу якої входили декілька мешканців західного регіону нашої країни, налагодила механізм незаконної легалізації іноземців на території ЄС.

Для своїх клієнтів ділки підроблювали документи, зокрема свідоцтва про народження, довідки про наявність родичів та архівні матеріали. Вартість послуг з підготовки «пакету» становила від 2 до 5 тисяч євро.

Для безперешкодного розгляду документів і проходження інших етапів процедури набуття іноземного громадянства, організатори схеми залучили до протиправної діяльності посадовця зарубіжної консульської установи.

Оперативники української контррозвідки встановили понад 2 тисячі осіб, переважно громадяни РФ та країн СНД, які намагалися використати нелегальний механізм отримання паспортів європейської країни.

Під час обшуків в офісних приміщеннях фігурантів справи правоохоронці виявили підроблені особові справи претендентів на отримання іноземного громадянства, а також комп’ютерну техніку та інші речові докази незаконної діяльності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Tagged , .

Leave a Reply