Сербія підтвердила справжність відео з російським розвідником

Агентство інформаційної безпеки Сербії (БІА) підтвердило достовірність відео, на якому російський громадянин Георгій Клебан передає гроші своєму нібито сербському агенту. За словами представника БІА, на там дійсно зображений російський розвідник.

Однак, начальник аналітичного управління агентства Релі Жельскі відмовився відповісти на питання журналістів, чи на знімку з Клебановим його сербський агент — співробітник БІА або будь-якої іншої служби. Повідомляє eadaily.com

«Наші служби, як цивільна, так і військова, інтенсивно працюють над з’ясуванням всіх обставин, а подробиці повідомить президент Сербії після завтрашнього засідання Ради безпеки», — заявив Жельскі телеканалу РТС.

Жельскі також підкреслив, що Агентство інформаційної безпеки Сербії має працювати виключно в інтересах своєї країни.

«Дуже важливо підкреслити, що в даний момент на території Сербії відбувається підривна діяльність і цю діяльність ніяк не можна пов’язувати лише з Російською Федерацією. Навпаки, і інші впливові держави, такі як США, Велика Британія і Франція, а також країни регіону, я згадаю лише Хорватію і Албанію, посилено працюють над просуванням своїх інтересів, що очікувано, коли мова йде про міжнародні відносини і політику», — пояснив Жельскі .

Як повідомляло EADaily, раніше прем’єр-міністр Сербії Ана Брнабіч заявила про те, що президент Сербії Олександр Вучич наказав спецслужбам країни розслідувати всі обставини інциденту за участю співробітників російської розвідки. Влада Сербії запідозрила російського громадянина Клебана в шпигунстві після того, як видання «Бліц» опублікувало інформацію про появу на YouTube відео, на якому «сербському агенту» Клебан передає пакет з грошима.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Tagged , , .

Leave a Reply