СБУ та Академія наук України домовилися про співпрацю

Про це повідомляє Прес-служба СБУ.

Служба безпеки та Національна академія наук України домовилися про співпрацю та координацію заходів в інтересах державної безпеки. Відповідний Меморандум підписали Голова СБУ Іван Баканов і президент НАНУ Анатолій Загородній.

Наша співпраця у протидії новітнім загрозам матиме не лише теоретичний, а й цілком прикладний характер. Адже науково-технічна сфера теж може стати об’єктом для диверсійних спроб іноземних спецслужб чи витоку секретних даних. Тож координація наших дій піде на користь державній безпеці.

Голова СБУ Іван Баканов.

НАН України зберегла свій науковий і кадровий потенціал і здатна забезпечити науковий супровід економічного, науково-технічного і соціально-культурного розвитку держави. Для цього є всі передумови. Підписання Меморандуму безумовно сприятиме розширенню ефективної співпраці між сторонами для координації заходів у сфері забезпечення державної безпеки.

Президент НАНУ Анатолій Загородній.

Зокрема, спецслужба та Академія планують співпрацювати за напрямами: обмін інформацією, здійснення науково-технічної експертизи, аналіз безпекових питань, напрацювання пропозицій для керівництва держави тощо.

Також за потреби сторони можуть створювати спільні експертні та робочі групи, у тому числі для розробки проєктів нормативно-правових актів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Tagged , , .

Залишити відповідь