ФБР: Прагнення Китаю до економічного та політичного панування загрожує безпеці Америки

Про це сказав у своєму виступі Директор ФБР Крістофер Рей.

За словами Директора, ФБР кожні 12 годин розпочинає одне нове розслідування підривної діяльності Китаю. Лише одні китайські хакери викрадають більше особистих і корпоративних даних більше, аніж усі інші країни разом взяті.

Коли ми аналізуємо те, що ми бачимо під час наших розслідувань (з яких понад 2000 про те, як китайський уряд намагається вкрасти нашу інформацію чи технології), то бачимо, що просто немає країни, яка би представляла більшу загрозу для наших ідей, інновацій та економічної безпеки, аніж Китай.

Директор ФБР Крістофер Рей.

За характеристикою Директора ФБР, Китай становить набагато більшу загрозу для США, аніж СРСР. Адже дві економіки пов’язані тісніше, аніж це було із СРСР, а безліч китайських студентів щороку відвідують США для навчання (та науково-промислового шпигунства – прим. ред.). Постійно відбувається викрадення цінної інформації для завдання ударів по американській економіці.

Також Китай докладає зусиль із репатріації (часто примусової з використанням погроз) китайців, котрі не бажають повертатись на батьківщину із США (мова також про натуралізованих у США китайців).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Tagged , , .

Залишити відповідь