Держспецзв’язку та Київстар підписали меморандум про співпрацю

Про це повідомляє ДССЗЗІ.

Адміністрація Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації та Київстар уклали меморандум про співпрацю. Держспецзвʼязку отримає доступ до значних масивів інформації. Робота з цією інформацією дасть можливість напрацьовувати нові підходи для підвищення стану захищеності держави й громадян від кіберзагроз.

Об’єднання зусиль бізнесу і держави – ключова складова у формуванні надійної системи кіберзахисту в Україні. Разом ми маємо напрацювати прозорі й зрозумілі правила з урахуванням найкращих європейських та світових практик, за якими працюватимуть і представники державних органів, і приватні компанії. Саме телекомунікаційні компанії серед перших готові змінюватися і будувати системи захисту. Держава має не лише здійснювати контрольні функції, а й стати партнером і помічником. Лише так ми забезпечимо кіберзахист на рівні країни, бізнесу і кожного громадянина.

Голова Держспецзвʼязку Юрій Щиголь.

Питання кібербезпеки є надзвичайно актуальним і потребує комплексного та виваженого підходу. Ми підтримуємо розвиток партнерства між державою та бізнесом, тому дієва співпраця з Держспецзвʼязку у сфері кіберзахисту та захисту об’єктів критичної інфраструктури – надзвичайно важлива для Київстар. Переконаний, що лише через побудову такої взаємодії можливо ефективно протистояти сучасним викликам та загрозам у кіберпросторі.

Президент Київстар Олександр Комаров.

Співпраця Держспецзвʼязку та Київстар, зокрема, передбачає: 

  • проведення наукових досліджень з питань забезпечення кіберзахисту, розвитку та функціонування інформаційно-комунікаційних систем, захисту інформації та об’єктів критичної інфраструктури;
  • сприяння у створенні системи незалежних аудиторів інформаційної безпеки;
  • співпраця у створенні системи своєчасного виявлення, запобігання та нейтралізації кіберзагроз;
  • створення умов для розвитку сучасних технологій кіберзахисту та їх впровадження в Україні;
  • сприяння впровадженню в Україні міжнародних програм із питань кіберзахисту.

Одне із завдань Держспецзвʼязку – формування та реалізація державної політики у сфері кіберзахисту. Служба націлена на співпрацю не лише з державними органами, а й із представниками бізнесу. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Tagged , , , .

Залишити відповідь