Молдова повідомляє про активізацію противника в Придністров’ї

Про це в інтерв’ю повідомив голова СІБ Олександр Єсауленко.

Про це повідомляє БДІСС з посиланням на Главком.

Директор Служби інформації та безпеки (СІБ) Олександр Єсауленко в інтерв’ю повідомив, що на території окупованого військами РФ Придністров’я посилюється активність “підозрілих елементів”. Наслідком цього можуть стати провокації на українському кордоні зі сторони незаконного військового контингенту РФ.

Певні елементи, які викликають підозру у служби, перебувають у полі наших контррозвідувальних органів, і ми маємо гарний обмін інформацією з прокуратурою та іншими колегами. Відбуваються слідчі дії з документування даних елементів.

Голова СІБ Олександр Єсауленко

Також голова служби безпеки зазначив, що на території Придністров’я РФ посилила охорону військових складів, котрі за своїми обсягами залишається найбільшими у східній Європі.

Наскільки ми знаємо, зараз посилена охорона цих складів і ми розуміємо, що цей фактор є одним із ключових з точки зору застосування дестабілізаційних елементів на території нашої країни», – сказав Єсауленко. Він зазначив, що охорону складів у сепаратистському регіоні здійснює оперативна група російських військ (ОГРВ).

Голова СІБ Олександр Єсауленко

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Tagged , , .

Залишити відповідь