У ФБР новий заступник директора з розслідувань та розвідки

Директор ФБР призначив своїм заступником з питань розслідувань та розвідки Пола Аббата — спеціаліста антитерору.

Про це повідомляє ФБР.

Пол Аббат почав свою службу в ФБР з посади спеціального агента у 1996 році і був призначений у кримінальний відділ у Нью-Йорку.

У 2003 році був підвищений до перевіряючого спеціального агента та переведений до підрозділу по боротьбі з тероризмом в Іраці в штаб-квартирі ФБР у Вашингтоні, округ Колумбія.

Але й не відсиджувався — відряджений до Іраку в 2005 році і працював там старшим офіцером по зв’язках ФБР з Міністерством оборони.

У 2006 році Пол переїхав до польового відділення у штаті Нью-Джерсі, де працював у Об’єднаній оперативній групі по боротьбі з тероризмом. Звідти поїхав до Афганістану у 2008 році і працював заступником керівника по лінії антитерору.

У 2009 році Повертається у США де просувається вгору по службовій драбині і очолює антитерористичний підрозділ ФБР, але вже наступного року відбув до польового управління ФБР Лос-Анджелеса на посаду помічника спеціального агента (знову лінія контртерору).

У 2011 році отримав посаду начальника секції контртерористичного відділу, забезпечуючи нагляд за міжнародними розслідуваннями тероризму та антитерористичними операціями за межами США. У 2012 відповідав за контртерористичне забезпечення Вашингтону і одночасно виконував обов’язки керівника ФБР в Лівії.

У 2013 році Аббат став відповідальним за польовий офіс Детройта. У 2015 році призначений помічником директора по Вашингтону. Ближче до кінця 2016 року він був призначений виконавчим помічником директора у кримінальному та кібернетичному відділах. В 2018 році його призначено помічником заступника директора ФБР.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Tagged , .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *