США посилять контроль за технологіями

В першу чергу — за технологіями, котрі можуть використати спецслужби противника.

Про це повідомляє InterFax.

Міністерство торгівлі США в четвер ввело додатковий контроль над американськими технологіями і діяльністю американських осіб, які могли б піти на користь військовій розвідці РФ, КНР, Ірану, Куби та Венесуели, йдеться в прес-релізі відомства.

Ми не можемо дозволити структурам військової розвідки наших суперників в Китаї, на Кубі, в Росії, Венесуелі та Ірані і іншим державам, які підтримують тероризм, отримувати вигоду від технологій і послуг США з метою підтримки їх дестабілізуючих дій…

Міністр Уїлбур Росс

Цей новий жорсткий контроль завадить китайському бюро розвідки і російському ГРУ використовувати технології і сферу послуг США як засіб для підтримки шпигунства, збору розвідданих та операцій, а також іншої діяльності, що йде в розріз з інтересами США в сфері національної безпеки.

Міністр Уїлбур Росс

Відомство також переглядає заходи контролю за кінцевим використанням біологічної та хімічної зброї, ракетних систем та безпілотних літальних апаратів (БПЛА).

Документ вступає в чинності 16 березня 2021 року. Під його дію також потрапляють Головне розвідувальне бюро Північної Кореї і Служба військової розвідки Сирії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Tagged , .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *