Нове покоління розвідувальних супутників від Capella Space

Для нової технології заявлена рекордна роздільна здатність та всепогодність.

Про це повідомляє C4ISRNET.

Capella Space представила зображення свого нового радіолокаційного супутника із новою апертурою з роздільною здатністю 50 см/50 см на піксель, що робить його найвищою роздільною здатністю, доступною на ринку, використовуючи цю феноменологію.

Раніше найкраща роздільна здатність була 1 м на 25 см.

На відміну від електрооптичних датчиків, що використовуються більшістю супутників, супутник Capella Space використовує радіолокатор. Оскільки радіохвиля незалежна від освітлення, технологія має деякі переваги перед традиційними супутниковими зображеннями. Наприклад, здатність створювати зображення незалежно від хмарного покриву або денного світла. SAR також може збирати різні типи даних, такі як вміст вологи, точні рухи та висота.

Компанія запустила свій новий супутник у серпні, підготувавши до польоту ще два на мисі Канаверал і ще п’ять на різних стадіях виробництва.

Оскільки військові та розвідка виявляють підвищений інтерес до потенціалу нового супутника. Capella Space вже підписала низку контрактів на дослідження та удосконалення технології із США. У грудні 2019 року Національне розвідувальне управління уклало з компанією контракт на комерційні дослідження для кращого розуміння можливостей технології. ВПС, ВМС та Національне агентство геопросторової розвідки працюють із Space Capella і навчаються інтегрувати технологію у свої власні системи.

Capella Space заявила, що 50 см на 50 см — це найвища роздільна здатність, дозволену в даний час для ПАР на ринку регуляторами США.

Майбутні покоління супутників компанії повинні також скоротити затримку при отриманні зображень. Раніше на це сильно впливала погода в районі зйомки і фото могли затримуватись на 12 годин. Тепер планується розмістити декілька приймальних станцій на планеті, а згодом і освоїти технологію міжсупутникового реле. В такому випадку всепогодність супутників та зникнення такого явища, як «мертва зона» в рази скоротять виконання завдань.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Tagged , .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *