Сім’я голови СЗР РФ користується активами азербайджанського мільярдера

Викрито дружбу головного розвідника РФ із Азербайджаном і не тільки…

Про це пише Stolica-S.ru.

Канал журналістських розслідувань «Проєкт» 16 грудня опублікував велике розслідування про мільярдера Году Нісанова — власника ТЦ «Європейський» і готелю «Україна» в Москві, який вважається найуспішнішим в РФ рантьє.

Ми з’ясували, що секрет його успіху може бути дуже простим: він тісно дружить з вищими російськими чиновниками. Один з найцікавіших друзів мільярдера – глава Служби зовнішньої розвідки РФ Сергій Наришкін. 

Стверджує «Проєкт».

Наришкін кожен день ходить плавати в особистий басейн Нісанова в «Європейському» (але прості відвідувачі його не бачили — він захований за дверима на п’ятому поверсі торгового центру і призначений тільки для Нісанова і його друзів).

Привілеями користується і вся сім’я Наришкіна і куди більш серйозними. Наришкіни неодноразово літали на особистому бізнес-джеті мільярдера. А дочка Наришкіна Вероніка працює в фуд-кластері «Депо» і справляла своє 30-річчя на кораблі (в компанії подруги – дочки президента Азербайджану Лейли Алієвої), котрі належать мільярдеру. 

За даними «Проєкту», сім’ю Наришкіна, Нісанова і керівництво Азербайджану пов’язує і дуже дивна операція з нерухомістю. У 2011 році Вероніка Наришкіна купила 200-метрову квартиру в елітному будинку в районі Нового Арбата з ринковою вартістю понад 100 млн рублів, а всього через два місяці обміняла її на квартиру в ЖК «Ломоносов» приблизно за тією ж вартістю. 

Наришкіна обмінялася житлом з Ельманом Байрамовим, людиною з близького кола Нісанова. Саме Байрамов познайомив колись Наришкіна і Нісанова і він же вказує на тісні зв’язки головного розвідника РФ з керівництвом Азербайджану. Справа в тому, що Байрамов не тільки працює з Нісановим, він ще й член родини віце-прем’єра Азербайджану Ягуба Еюбова (його дочка є дружиною сина політика). Байрамов ходить в басейн Нісанова в «Європейському» разом з Наришкіним, причому приїжджає туди на машині з дипломатичними номерами Азербайджану. 

І все це в в розпал конфлікту між Вірменією та Азербайджаном за Нагірний Карабах. 

Пише «Проект».

Сам друг Сергія Наришкіна – мільярдер Нісанов, непогано заробляє на дружбі з російською елітою. За словами «Проекту», мова йде про мільярди відкатів, отриманих з підрядів з благоустрою Москви.

Ще одне розслідування анонсував телеграм-канал Інфобомба. Йтиметься про ізраїльські паспорти сім’ї заступника міністра оборони РФ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Tagged , , , .

Залишити відповідь