Хакери зламали мережу провідної компанії з кібербезпеки

Про це повідомляє Бабель.

Невідомі хакери зламали мережу провідної компанії з кібербезпеки FireEye та викрали цифрові інструменти, за допомогою яких спеціалісти виявляли вразливості в системах захисту інших компаній та урядових установ.

Ані FireEye, ані ФБР, що розслідує злочин, не називають замовників, проте зазначають, що «витончену» кібератаку провели за підтримки певної держави.

Злам мережі FireEye виявили у вівторок. Атаку не помітили одразу — припускають, що хакери викрали просунуті цифрові інструменти для зламу Red Team.

У FireEye називає атаку безпрецедентною, оскільки в ній використовували засоби, з якими раніше ніхто не стикався.

Мотиви хакерів, що атакували FireEye, наразі незрозумілі. Окрім викрадення інструментів для зламу, організатори кібератаки могли також зʼясувати, що саме компанія знає про них, щоб скоригувати власні методи.

ця подія стала найнахабнішим зламом з часів зламу мережі Агентства національної безпеки США в 2016 році, в якого хакери також вкрали набір цифрових інструментів для кібератак. Згодом викрадені інструменти використали хакери з Росії та КНДР для завдання шкоди урядовим структурам та лікарням. Збитки оцінили в $10 млрд. Також на використанні інструментів АНБ проти самого АНБ зловили хакерів з Китаю, яких підтримував уряд.

Головною перевагою отримання нових інструментів для зламу називають можливість держави-організатора ефективно «замітати сліди», тобто не залишати доказів своєї причетності до кібератак.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Tagged , .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *