США ввели санкції проти НДІ в РФ через шкідливу програму Triton

Міністерство фінансів США оголосило про введення санкцій проти Центрального науково-дослідного інституту хімії і механіки (РФ).

Про це повідомляє Міністерство фінансів США.

Обмеження запроваджуються на підставі закону «Про протидію противникам Америки за допомогою санкцій» (Countering America’s Adversaries Through Sanctions Act, CAATSA).

Санкції введено через хакерську атаку на нафтохімічний завод на Близькому Сході в 2017 році. У США вважають, що ЦНДІХМ був причетний до кібератаки.

США встановили, що московський інститут причетний до створення шкідливої програми Triton, відомої як TRISIS і HatMan. Програма була розроблена спеціально для атак на системи промислової безпеки та маніпулювання ними.

Уряд Росії продовжує займатися небезпечними кіберопераціями, спрямованими проти США і наших союзників. Наша адміністрація буде продовжувати агресивно захищати критично важливу інфраструктуру Сполучених Штатів від усіх, хто намагається завдати їй шкоди.

Міністр фінансів Стівен Мнучін

Після внесення до списку санкцій Мінфіну США, все майно і інтереси ЦНДІХМ, що перебувають в американській юрисдикції, були заблоковані, а громадянам США заборонено мати будь-які справи з цією установою.

В РФ звинувачення відкинули.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Tagged , , , , , .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *