Що цікавить ФСБ? СБУ здався заробітчанин

Мешканця Івано-Франківщини, котрий виїхав до РФ на заробітки намагалось завербувати ФСБ.

Про це повідомляє СБУ у Івано-Франківській області.

Контррозвідники Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області викрили спробу ФСБ РФ залучити до агентурної роботи українського громадянина для збору розвідувальних даних на території нашої держави. Уродженець Івано-Франківщини працював в Амурській області РФ у комерційній структурі, яка займалася експортно-імпортними операціями товарів подвійного призначення.

Під час перебування в РФ чоловіка намагалися залучити до конфіденційного співробітництва на шкоду державній безпеці України. Представників російських спецслужб цікавили дані про розвиток вітчизняної військової інфраструктури, міжнародну співпрацю в оборонній сфері, а також інформація про нові політичні партії і громадські організації.

Після прибуття на територію нашої держави українець надав СБУ всю необхідну інформацію щодо його контактів з представниками ФСБ і поставлені завдання.

Нагадуємо, що звільняється від кримінальної відповідальності громадянин України, якщо він на виконання злочинного завдання іноземної держави, іноземної організації або їх представників ніяких дій не вчинив і добровільно заявив органам державної влади про свій зв’язок з ними та про отримане завдання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Tagged , , .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *