Ізраїль розвиває власну космічну розвідку

Ізраїльський оборонний підрядник Rafael Advanced Defense Systems Ltd. запустив в Тель-Авіві новий центр розвитку.

Про це повідомляє CTECH.

Міністерство оборони Ізраїлю замовило виведення на орбіту вдосконаленої системи мініатюрних розвідувальних супутників Rafael, які планується запустити через два роки. Невеликі та недорогі супутники Rafael покликані допомогти в забезпеченні швидкої тактичної розвідки, доповнивши супутники Ofek, надані Israel Aeronautics Industries (IAI), які мають кращі можливості та довший термін експлуатації.

Ми не будемо розробляти супутникові привідні системи в Тель-Авіві, а зосередимось на функціях управління, обробці зображень і даних та інших аспектах.

Юваль Міллер, виконавчий віце-президент і генеральний директор систем “Повітря та розвідувальні системи” Рафаеля.

Основним продуктом, над яким буде працювати новий центр, є Lite-SAT, супутник спостереження, який відрізняється від того, який вже продали Міністерству оборони, вагою менше 100 кілограмів. Вартість такого супутника оцінюється в 10 мільйонів доларів.

Завдяки розробленій нами системі електричного двигуна ми можемо розмістити супутники на відносно низькій орбіті, приблизно в 300 кілометрах над землею, що допомагає отримати більш високу роздільну здатність навіть при менш складній оптичній системі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Tagged , , .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *