Контррозвідка СБУ викрила агентурну мережу ФСБ в Херсонській області

Агентурна мережа ФСБ діяла на території Херсонської області під керівництвом колишньої співробітниці облдержадміністрації.

Про це повідомляє Прес-служба СБУ.

СБУ встановлено, що громадянка України була завербована співробітником ФСБ під час її перебування в окупованому Криму у 2015 році. Вона отримала завдання збирати розвідувальну інформацію про військові об’єкти та співробітників СБУ. Жінка також мала вивчати суспільно-політичну обстановку у південному регіоні України, передавати дані про діяльність місцевих органів державної влади і управління, неурядових міжнародних фондів та організацій, а також окремих лояльних до РФ політичних та громадських діячів.

Для виконання розвідувальних завдань зрадниця залучила інших проросійськи налаштованих мешканців Херсону. Передачу розвідувальних даних вона здійснювала через заздалегідь обумовлені канали електронного зв’язку, а також під час особистих виїздів до окупованого Криму та в Москву.

Тривають невідкладні слідчі дії за місцями проживання членів агентурної мережі.

Керівника агентурної мережі затримано за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111 (Державна зрада) КК України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Tagged , , .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *