Призначено нового директора МІ6

Секретну розвідувальну службу МЗС Великої Британії (МІ-6, або SIS) восени очолить дипломат Річард Мур, замість Алекса Янгера.

Про це повідомляє Independent.

Народився в Лівії (рік народження не розголошено). Річард Мур в МІ6 з 1987 року і дослужився до директора, а також був послом у В’єтнамі, Туреччині (1990-1992), Пакистані та Малайзії. В 2000-х був переведений в центральний апарат МЗС. У 2014-2017 знову був послом в Туреччині. Також був заступником радника з національної безпеки прем’єр-міністра. З 2018 року він обіймав посаду генерального директора з політичних справ у МЗС.

Я радий призначити Річарда Мура наступним главою Секретної розвідувальної служби. Він повертається в МІ-6 з величезним досвідом і буде спостерігати за роботою групи чоловіків і жінок, чиї невтомні зусилля рідко можна побачити на публіці, але які мають вирішальне значення для безпеки і процвітання Великої Британії.

Міністр закордонних справ Домінік Рааб.

МІ-6 — це служба зовнішньополітичної розвідки Великої Британії, яка є частиною апарату уряду і підпорядкована одночасно МЗС і Об’єднаному комітету уряду з розвідки. У сфері інтересів і компетенції цієї служби: тероризм, незаконна торгівля наркотиками, поширення зброї масового знищення і регіональна нестабільність.

Я віддаю шану серу Алексу Молодшому за все, що він зробив за час, коли він керував Секретною розвідувальною службою. Він ретельно та ефективно керував службою під час посилених та різноманітних загроз.

Міністр закордонних справ Домінік Рааб.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Tagged , .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *