Екс-директор ЦРУ не може дописати мемуари через Трампа

Колишній директор ЦРУ Джон Бренан стверджує, що Дональд Трамп заборонив йому доступ до службових записів для написання мемуарів.

Про це повідомляє NBC News.

Джон Бренан —  перший глава Національного центру по боротьбі з тероризмом (2001-2005). Головний радник Барака Обами по боротьбі з тероризмом (2009-2013). Директор ЦРУ з 8 березня 2013 по 20 січня 2017. При вступі на державну службу зізнався у симпатіях до комуністів.

Збираючи 2018 року матеріали для своїх спогадів «Безстрашний:  моя боротьба проти ворогів Америки вдома та за кордоном» — Бренан заявив, що Трамп порушив давню традицію, коли колишньому директору ЦРУ дозволяли підняти декотрі свої робочі записи для написання книги. Звісно, що книга цензурувалась на випадок розкриття державних таємниць. Ще у 2018 році було оголошено список осіб, котрим буде відмовлено у доступі до державної таємниці, серед них — Джон Бренан.

Як правило, колишні високопоставлені представники спецслужб зберігають за собою певний мінімальний доступ до таємної інформації, аби можна було за потреби консультуватись. Зокрема — для написання спогадів. Бренану доступ було скасовано, як повідомляється — через його “хаотичну поведінку та манери”, котрі можуть спровокувати чергові скандали.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Tagged , , .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *