“Wind of Change” для Scorpions написало ЦРУ?

Новим розслідуванням авторства пісні відомої західнонімецької метал-групи “Вітер змін” (“Wind of Change”) та її зв’язоку із розвідкою часів Холодної війни займався американський журналіст Патрік Редден Кіф.

Про це повідомляє New York Times.

За словами журналіста, все почалося зі слухів десятирічної давності про те, що американські розвідники нібито написали відому баладу, сподіваючись, що вона допоможе завершити Холодну війну.

Пісня була “гімном” періоду, під час якого впала Берлінська стіна та розвалився Радянський союз. “Чи думав ти колись, що ми можемо бути близькими наче брати?” – співає фронтмен Scorpions Клаус Майне в одному з куплетів.

Подкаст переносить слухачів зі штаб-квартири ЦРУ в Вірджинії на концерт Scorpions в Києві минулої осені, з зупинками в Берліні, Санкт-Петербурзі та Лос-Анджелесі.

Підтвердження теорії про роль ЦРУ у створенні Wind of Change знайти важко. Патрік Редден Кіф пише, що мав розмову з колишнім секретним агентом, яка сказала, що захоплення ЦРУ музикою ніколи не виходило за межі розумного І насправді вона не здивувалася б, якби вони займалися цим і зараз. Тобто втручання розвідників в написання пісень є цілком вірогідним.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Tagged , , .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *