Послом США в Україні стане колишній аташе з питань оборони

Кандидатуру Кіта Дейтона на пост нового американського посла в Україні вніс в Сенат президент Дональд Трамп. Раніше генерал-лейтенант у відставці Дейтон займав посаду військового аташе при посольстві США в Росії.

Повідомляє Deutsche Welle.

Генерал-лейтенант Дейтон у відставці з 2010 року. З того часу він очолює космічний Центр ім. Джорджа Маршалла в Німеччині. Крім того, він служить старшим радником з питань оборони США в Україні. Поряд з іншими західними експертами Дейтон увійшов до комітету реформ оборонного відомства і Генерального штабу ЗСУ, який відповідав за процес впровадження стандартів НАТО в українській армії.

Колишній військовослужбовець раніше також був координатором з питань безпеки США для Ізраїлю і Палестини, директором з питань стратегії, планування та політики штабу армії США, директором операцій розвідувального агентства Пентагону, аташе з питань оборони в посольстві США в Росії. Володіє російською та німецькою мовами.

Нагадаємо, що посада голови посольства вакантна з травня 2019 року, коли її на вимогу Трампа покинула Марі Йованович. Вона була одним із ключових свідків по справі про імпічмент Трампа.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Tagged , .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *