Британському уряду заборонили використовувати Zoom

Британія попереджає про вразливість сервісу ZOOM, адже його сервери та розробники знаходяться в Китаї і вся інформація може перехоплюватись.

Повідомляє The Guardian.

Таке розпорядження британський уряд отримав від власних розвідувальних спецслужб після того, як члени уряду використовували Zoom для проведення засідання в кінці березня, на якому ухвалювалися рішення про запровадження карантину в країні. За їхніми словами, сервіс вразливий, а конференції можуть прослуховувати спецслужби Китаю.

Особливо наголошується на неприпустимість використання ZOOM для обговорення питань, які можуть «шкодити інтересам Китаю».

Першою про потенційну загрозу сервісу безпеці повідомила лабораторія цифрових комунікацій Citizen Lab при Університеті Торонто. В її звіті говориться, що ключі безпеки, які мають шифрувати розмови, відправляються учасникам конференцій Zoom через сервери в Китаї.

В Citizen Lab заявляють, що сервіс використовують багато урядів і це робить його “високопріоритетною метою для збору розвідувальних сигналів і цільових операцій вторгнення”. Крім того, додаток також звинувачують в передачі особистих даних користувачів стороннім компаніям, у тому числі Facebook.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Tagged , , .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *