Росія планує втрутитися у вибори в США 2020 року

За даними естонської розвідки, Росія хоче допомогти проросійським кандидатам в західних країнам, а також показати, що на Заході не можуть провести чесні вибори.

Про це повідомляє NBC News.

“Росія втручалася у вибори на Заході у 2019 році і, ймовірно, зробить це знову в 2020 році”, – такі висновки робить Служби зовнішньої розвідки Естоніїза результатами останньої щорічної оцінки загрози.

NBC News отримало ексклюзивний попередній перегляд щорічного звіту розвідувальної слжби країни Балтії, який попереджає, що Росія продовжуватиме проводити кібер-операції, що загрожують іншим країнам.

“Російські кібер-операції були успішними і на сьогоднішній день недостатньо санкціоновані Заходом, щоб змусити Росію відмовитися від них”, – йдеться у повідомленні.

Росія намагатиметься втручатися у вибори президента США у листопаді та у парламентські вибори в країні Грузії в жовтні, – застерігає він, говорячи:

“Основна мета – забезпечити більш вигідний результат виборів для Росії шляхом надання переваги дружнім до Росії кандидатам”.

Аналогічні висновки робить і американська розвідка. Зокрема зазначається, що президенту РФ Володимиру Путіну вигідно, щоби президентом США переобрали Дональда Трампа або сенатора Берні Сандерса. Ці кандидати більше націлені на внутрішню політику США, а не на зовнішню, що дозволить Росії зміцнити свої позиції в світі.

За словами колишнього офіцера національної розвідки в Росії Анджели Стен втручання у вибори США 2020 року може призвести до нових енергетичних санкцій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Tagged , , .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *