РПЦ=ФСБ?

Провідомляє Strichka.UA.

Новостворена ПЦУ повернула собі історичне право на існування, а також історично-національне підґрунтя. Але не все так добре, як здається. Російська православна церква ніяк не може змиритися з православною церквою України. Саме через усвідомлення втрати одного з важелів контролю і пропаганди в Україні, РПЦ не може змиритися з автокефальною церквою української Нації. Це усвідомлення приводить нашого ворога у небувалий гнів, який є пальним для релігійної агресії.

20 лютого цей самий гнів запустив ще один механізм, який направлений на пригнічення та знищення православної церкви України та усього волевиявлення українського віруючого прошарку. РПЦ знову хотіло оголосити ПЦУ розкольниками та зрадниками істинної віри. Намірами РПЦ було зібрання собору церков, щоб зірвати процес визнання ПЦУ, а також оскаржити владу Вселенського патріархату і змістити його з першості. Для цього РПЦ застосувала свого єрусалимського прибічника патріарха Феофіла III. Саме ця особа виступила за соборне зібрання після зустрічі з Путіним та Кирилом. Також доволі цікавий факт отримання Феофілом премії від російського фонду «фонд єдності православних церков».

Москва оприлюднила це, як ініціативу Єрусалима. У цьому місці потрібно підкреслити, що для Росії дуже важливо провести занепад ПЦУ та усунути Вселенського патріарха чужими руками та на чужій території. З цього випливає головна мета російської церкви, а саме: отримати першість у релігійному світі та перенести Вселенський патріархат у Москву.

Але плани Росії, як завжди, пішли крахом. Чотири найбільші православні церкви заявили про своє негативне ставлення до цих зборів, а також повідомили про свою відсутність. Після таких заяв РПЦ може розраховувати тільки на своїх «маріонеток», а саме: Болгарську, Сербську, Антіохійську, а також Польську та Чеську. Усі ці церкви поєднанні з РПЦ тільки одним фактором – фінансовим. РПЦ знаходиться під тотальним контролем Путіна та його режиму, і розглядається як впливовий важіль для пропаганди населення. Фонди російської церкви є грошовими статками великих російських гравців. У цей список входять: Газпром, РЖД, Роснєфть і т.д. Усі ці фонди мають сотні тисяч доларів і легко витрачають їх на утримання пропаганди будь-якими шляхами, навіть релігійними.

Цікавий факт. Багато хто з попів або звичайних священників проходять військову підготовку, створюють військові міні-організації, а також проходять підготовку у лавах ФСБ. Усіма своїми досягненнями вони вже давно звикли хизуватися в Інтернеті та в особистих блогах. Такі вчинки повністю мали б відбити довіру парафіянин до церкви, але навпаки тільки скріпляють її «паперовими» ланцюгами.

Тактика РПЦ доволі проста – або ви з нами, або проти нас. Ставити ультиматуми вибору — у дусі Росії. Але не дивлячись на грошові підкупи, а також спец призначене залякування, Росія не змогла створити міцної, вагомої коаліції проти Константинополя. Наразі фігури на шаховій дошці розставлені не на користь РПЦ. Що свідчить про провальну спробу проведення собору та й перешкоджання в визнанні ПЦУ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Tagged , .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *