Британія: хакерські атаки в Грузії – робота російських спецслужб

Міністерство закордонних справ Великобританії повідомляє про причетність ГРУ Генерального штабу РФ до ряду серйозних кібератак проти Грузії, які відбулися в жовтні минулого року.

Передає Укрінформ.

“До таких висновків Великобританія прийшла разом з Грузією і міжнародними партнерами”, – повідомляється на сайті британського уряду.

Національний центр кібербезпеки Великобританії (NCSC) з високим ступенем ймовірності оцінює, що 28 жовтня 2019 року російська розвідка провела широкомасштабні руйнівні кібератаки проти ряду грузинських провайдерів веб-хостингу, що призвело до перебоїв в роботі, включення сайтів, що належать Уряду, судовим установам, неурядовим організаціям, засобам масової інформації Грузії. Також була пошкоджена трансляція кількох національних телекомпаній.

На думку британського уряду, кібератаки є частиною тривалої ворожої дестабілізуючої кампанії Росії проти Грузії.

“Необачна і нахабна кампанія ГРУ ГШ РФ по здійсненню кібератак проти Грузії, суверенної і незалежної нації, є абсолютно неприйнятною”, – зазначив міністр закордонних справ Великобританії Домінік Рааб.

За його словами, Великобританія продовжить виявляти тих, хто здійснює кібератаки, і «ми будемо працювати з нашими союзниками і міжнародними партнерами з метою боротьби з безвідповідальною поведінкою ГРУ ГШ РФ».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Tagged , , , , .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *