«Біологічна зброя ЦРУ»: США звинувачують росіян в дезінформації про коронавірус

Влада США заявляє, що тисячі пов’язаних з Росією акаунтів у соціальних мережах намагаються поширювати дезінформацію про коронавірус COVID-19.

Повідомляє Радіо Свобода.

За даними посадовців Державного департаменту, фейкові акаунти використовують у Twitter, Facebook та Instagram. Повідомлення розміщують на кількох мовах.

Зокрема, з акаунтів розміщують інформацію, що вірус, який спричиняє COVID-19, був біологічною зброєю, розробленою Центральним розвідувальним управлінням США. Це зробили нібито для того, щоб вести економічну війну з Китаєм.

Згідно зі звітом Державного департаменту, багато акаунтів раніше використовувати, щоб поширювати дружні до Росії повідомлення про війну в Сирії та протести «жовтих жилетів» у Франції.

Росія наразі не коментувала звинувачення.

2019-nCov (COVID-19) належить до великої групи коронавірусів. У деяких випадках перебіг хвороби – легкий, в деяких – із симптомами застуди і грипу, зокрема з високою температурою і кашлем, у більш складних випадках спостерігається задишка. Це може перерости в пневмонію, яка може бути смертельною. Більшість хворих, однак, видужують.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Tagged , , , .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *