Спецслужби України та Грузії втрутились у “розборки” кримінальних авторитетів

Служба безпеки України у ході багатоходової спільної спецоперації з Службою державної безпеки Грузії попередила подвійне замовне вбивство на території закавказької країни.

Повідомляє Прес-центр СБУ.

Слідчі СБУ за участі грузинських колег встановили, що організаторами злочину є троє представників кримінальних кіл з України та Грузії. Вони діяли за вказівкою ватажків одного з грузинських злочинних угруповань, які планували «усунути» двох своїх грузинських конкурентів.

Через українського спільника замовники підшукали «кілера», який погодився виконати завдання за 20 тисяч доларів США.  Вбивці було передано інформацію, зокрема фото та відеоматеріали, особисті дані потенційних жертв,  додатково оплачений переліт до Тбілісі та організовано зустріч з грузинськими фігурантами справи.

На території Грузії під час контрольованих правоохоронцями зустрічей один із організаторів замовлення передав «кілеру» 4 тисячі доларів США авансу, автомат та вибухівку для здійснення злочину.

Після процесуального документування дій зловмисників, правоохоронці затримали в Харкові одного з підозрюваних, задіяних в організації замовного вбивства. Одночасно Службоа державної безпеки Грузії спільно з іншими правоохоронними органами країни затримали двох місцевих мешканців – організаторів замовлення та провели низку обшуків за місцем проживання підозрюваних.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Tagged , , .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *