Британський суд визнав законним право спецслужб на злочин

Суд Великої Британії визнав законним право спецслужб на вчинення злочинів, в тому числі насильницького характеру, в інтересах національної безпеки.

Повідомляє NEWS.ru з посиланням на Reuters.

Чотири правозахисні організації заявили, що відомство контррозвідки MI5 дозволяє своїм інформаторам в певних ситуаціях скоювати злочини, в тому числі тортури і вбивства, що йде врозріз із законами Королівства та Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод.

У відповідь влада заявила, що спецслужби не зможуть діяти, збирати розвіддані та запобігати терористичним актам без використання агентів, які мають право брати участь в злочинній діяльності. При цьому здійснення злочину не дає інформаторам право недоторканноті і їх можуть судити.

Слідчий трибунал розглянув доводи сторін і прийшов до висновку, що недавні теракти в Британії, зокрема на концерті Аріани Гранде в Манчестері в травні 2017 року і в центрі Лондона в червні 2017 року, підкреслюють необхідність проведення таких розвідувальних та інших заходів з метою захисту населення від терористичних загроз.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Tagged , , .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *