СБУ інсценувала побиття “слуги народу”1 хв читання

У Сумах Служба безпеки України попередила вчинення насильницьких дій відносно народного депутата від фракції Слуга народу.

Повідомляє Наразі.Медіа з посиланням на прес-службу СБУ.

“Співробітники СБУ попередньо отримали інформацію про підготовку до вчинення дій насильницького характеру стосовно народного депутата України IX скликання. Це пов’язано з його державною та громадською діяльністю“, – йдеться у повідомленні.

Встановлено, що виконавці «замовлення» отримали від організатора обумовлену грошову винагороду.

У зв’язку з необхідністю попередити вчинення злочину, а також з метою встановлення всіх осіб, причетних до його організації та вчинення, співробітники СБУ спільно з прокуратурою провели процесуальне документування їх протиправних намірів.

Під час його проведення дії осіб, причетних до правопорушення, було взято під контроль, а застосування будь-яких насильницьких дій щодо депутата та членів його родини унеможливлено.

З метою отримання об’єктивної та повної доказової бази щодо всіх учасників вказаного замаху, насамперед стосовно організатора, було прийнято рішення про розміщення у соціальній мережі повідомлення “замовленого” народного депутата про напад на нього двох молодиків у балаклавах.

Оприлюднення цієї інформації дало змогу співробітникам СБУ у повній мірі задокументувати дії організатора та виконавців.

Наразі слідчі СБУ здійснюють досудове розслідування та вирішують питання щодо повідомлення про підозру організатору злочину.

Posted in Новини and tagged , , .