Суд у Франкфурті засудив двох агентів індійських спецслужб

Подружня пара протягом декількох років передавала спецслужбі Індії дані про сикхів, які проживають у ФРН і представників опозиційного руху в Кашмірі.

Повідомляє dw.com

Земельний суд у Франкфурті-на-Майні виніс обвинувальний вирок у відношенні двох індійських агентів. У четвер, 12 грудня, суд визнав доведеним, що подружня пара надавала спецслужбі Індії інформацію про опозиціонерів, які проживають в Німеччині. При цьому Манмохан С. Був засуджений до умовного терміну на 1,5 роки з випробувальним терміном у два роки. Його дружина засуджена до покарання у вигляді грошового штрафу.

За даними слідства, не пізніше аніж з січня 2015 року С. збирав відомості про які приїхали з Індії і проживають в Німеччині сикхів і представників опозиційного руху в Кашмірі і передавав ці дані спецслужбі на батьківщині. Зокрема, він повідомив про конфлікт всередині сикхської громади в Кельні, про внутрішні справи франкфуртської громади, а також про протести в зв’язку з візитом до Німеччини прем’єр-міністра Індії Нарендри Моді. 

Для передачі інформації агент регулярно зустрічався з високопоставленими офіцерами індійської розвідслужби. Дружина С. не пізніше, аніж з липня 2017 року, була залучена до розвідувальної діяльності і супроводжувала чоловіка на різних зустрічах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Tagged , , .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *