СБУ інсценувала побиття “слуги народу”

У Сумах Служба безпеки України попередила вчинення насильницьких дій відносно народного депутата від фракції Слуга народу.

Повідомляє Наразі.Медіа з посиланням на прес-службу СБУ.

“Співробітники СБУ попередньо отримали інформацію про підготовку до вчинення дій насильницького характеру стосовно народного депутата України IX скликання. Це пов’язано з його державною та громадською діяльністю“, – йдеться у повідомленні.

Встановлено, що виконавці «замовлення» отримали від організатора обумовлену грошову винагороду.

У зв’язку з необхідністю попередити вчинення злочину, а також з метою встановлення всіх осіб, причетних до його організації та вчинення, співробітники СБУ спільно з прокуратурою провели процесуальне документування їх протиправних намірів.

Під час його проведення дії осіб, причетних до правопорушення, було взято під контроль, а застосування будь-яких насильницьких дій щодо депутата та членів його родини унеможливлено.

З метою отримання об’єктивної та повної доказової бази щодо всіх учасників вказаного замаху, насамперед стосовно організатора, було прийнято рішення про розміщення у соціальній мережі повідомлення “замовленого” народного депутата про напад на нього двох молодиків у балаклавах.

Оприлюднення цієї інформації дало змогу співробітникам СБУ у повній мірі задокументувати дії організатора та виконавців.

Наразі слідчі СБУ здійснюють досудове розслідування та вирішують питання щодо повідомлення про підозру організатору злочину.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Tagged , , .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *