Розвідка США знайшла в Іраку Іранські ракети

Фото: Bill Clark / CQ Roll Call / Getty Images

Іран доставив і складирував на території Іраку певну кількість своїх балістичних ракет, повідомляють американські ЗМІ з посиланнями на джерела з розвідслужб і Пентагону.

Передає Інтерфакс з посиланням на західні ЗМІ

Так, The New York Times пише, що ракети знаходяться на територіях, які контролюють іракські бойовики-шиїти поблизу іранського кордону і ці бойовики допомагають зберегти склади з ракетами в таємниці.

CNN, посилаючись на джерела з тих же відомств, повідомляє , що американські розвідники і військові фіксували переміщення з Ірану до Іраку балістичних ракет малої дальності.

Телеканал зазначає, що занепокоєння США викликає те, що ракети тепер можуть бути доставлені в райони, де вони можуть використовуватися підтримуваними Іраном бойовиками проти американських військ.

У зв’язку з цим джерело заявило, що в минулому місяці ці бойовики активізували атаки на позиції американських військ в Іраку із застосуванням потужніших, аніж раніше, ракет.

У той же час CNN нагадує недавню заяву високопоставлених американських військових чиновників про те, що вони не вірять у здатність режиму в Тегерані розв’язати війну проти США.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Tagged , , .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *