Будівельники обікрали MI6

Після ремонту в штаб-квартирі британської розвідки MI6 в Лондоні зникли секретні документи з детальним описом планування і системи безпеки будівлі.

Про зникнення важливих паперів повідомили американский канал CNN та британська газета The Sun зазначають Versia.ru і Trend.

«Втратити такі важливі документи – вкрай безвідповідально. Вони для ворожих агентів і терористів на вагу золота», – цитує The Sun неназване джерело.

Конфіденційні папери повинні були знаходитися в кімнаті, обладнаній спеціальними системами захисту. Доступ до цього приміщення був тільки у кількох керівників ремонтних робіт. Деякі з документів виявити так і не вдалося.

Як уточнює CNN, мова йде про документи, які належали підряднику, а не британській спецслужбі. Журналісти спробували з’ясувати цю інформацію в Міністерстві закордонних справ, проте у Форін-Офісі відмовилися давати будь-які коментарі з цього питання.

Ремонтні роботи в штаб-квартирі МІ-6 здійснювала компанія Balfour Beatty – найбільша будівельна організація Сполученого Королівства. Після інциденту зі зникненням секретних документів контракт з компанією було розірвано.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Tagged , .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *