Віктор Суворов «Спецназ»

Назва: Спецназ
Автор: Віктор Суворов
(Володимир Різун)
Написано: 1987
Видань:
Перекладено:
Жанр: історична публіцистика
Часовий діапазон: 1960-1970

Коротка біографія автора

Торувати свій шлях син військового українця та росіянки почав в 11 років з Воронезького Суворівського військового училища (1958-1963 рр.). Далі було продовження навчання в Калінінському училищі (воронезьке закрили) яке завершив 1965 і вступив на другий курс Київського загальновійськового командного училища імені Фрунзе, котре завершив з відзнакою.

1968 року став командиром танкового взводу в Чернівцях і вже наступного брав участь у вторгненні радянських військ до Чехословаччини (1969), про що після своєї втечі написав книгу «Визволитель» (1981).

У 1968-1970 рр. служив у розвідці Прикарпатського військового округу, а далі в Куйбишеві в розвідці Приволзького ВО. Далі з 1970 по 1971 рр. навчався у Військово-дипломатичній академії. Чотири роки прослужив в женевській резидентурі під прикриттям Постійному представництві СРСР при Європейському відділенні ООН. Там же встиг дослужитись, за різною інформацією, до капітана або майора.

10 червня 1978 року втік зі своєю сім’єю до Великої Британії через побоювання за своє життя. Подальше життя присвятив викладацькій практиці у військових навчальних закладах, дослідженню історії та написанню книг. Так професійний військовий став істориком-концептуалістом.

Виктор Суворов - биография, факты, фото

Книга

На її сторінках автор розповідає про те, до чого сам мав стосунок дряпаючись кар’єрною драбиною в ГРУ. Якщо вже тисячу раз оспівані офіцери стратегічної розвідки, то про їх колег по службі з нижчих рівнів досі мало відомо широкому загалу.

Що може бути страшніше Спецназу? Лише атомна бомба (не факт). Бійці сил спеціального призначення — це абсолютна сила, еліта радянських збройних сил, суперхижак на полі бою та у харчовому ланцюжку війни.

Несподівано з’явитись у несподіваному місці і так же несподівано зникнути, наче примара, аби моментально з’явитись деінде; в одну мить паралізувати будь-яку державу; знищити її вище військове та політичне керівництво; знайти на величезних просторах і знищити ворожу ядерну зброю — далеко не усі фокуси, на котрі здатні ці люди. Виконати будь-яке завдання ціною власного життя — це кредо, яке завжди відрізнятиме їх від решти.

  • Звідки виник Спецназ і як розвивався?
  • як і кого до нього відбирають?
  • як Спецназ виковує із солдата найсмертоноснішу зброю країни Рад?
  • портрет бійця СпП: хто цей звір, як він думає та діє?
  • що спільного між спортклубом та атомною бомбою?
  • яка кланова система в радянській розвідці?

Правда настільки неймовірна, що спершу у неї ніхто не хотів вірити. Навіть видавництва, котрі вічно женуться за прибутком.

Людину переможе звір — про це книга Віктора Суворова «Спецназ».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *