Інформація для авторів

Бюро запрошує до співпраці авторів статей та колонок за тематикою історії та сучасності спеціальних служб (контррозвідка, воєнна розвідка, політична розвідка, кримінальна розвідка) і таємної дипломатії. Для вашої зручності, публікуємо перелік рекомендацій для підготовки матеріалів до публікації. З усіх питань співпраці пишіть нам на електронну скриньку – bdisknu@gmail.com (обов’язково вказуйте тему листа) або на наш бот у Телеґрам-каналі.

Зверніть увагу, що до публікації приймаються унікальні матеріали, котрі публікуються у БДІСС вперше.

Для авторів колонок

 1. Текст публікації надсилайте у доступному для читання та редагування файлі (Word).
 2. Обов’язкове зазначення заголовку та підзаголовку. Назва публікації та її підзаголовок не повинні містити складних формул, математичних виразів чи позначень. Розмір підзаголовку від 106 і до 141 символів (з пробілами) або довільний, але з окремим додаванням його версії зазначеної вище довжини. В іншому випадку, редакція залишає за собою право самостійно вносити зміни у заголовок та підзаголовок.
 3. В текстах не допускається перенесення слів та частин речень шляхом розриву рядка. Основний текст повинен бути українською мовою (можливе дублювання англійською та російською мовами).
 4. Плата за публікацію не стягується. Публікація не передбачає фінансової винагороди автора.

Для авторів статей

 1. Текст публікації надсилайте у доступному для читання та редагування файлі (Word).
 2. Публікація має бути підписаною всіма авторами (не більше чотирьох). Автори можуть надіслати своє фото (за бажанням), для використання його як частини підпису публікації (обличчя на фото повинно легко читатись та впізнаватись) і короткий коментар про себе. Це може бути науковий ступінь, вчене звання, професія, сфера досліджень/роботи, назва установи, місто, країна, посилання на соціальні мережі чи інші контакти. Якщо публікація підписана декількома авторами — головний автор зазначається першим.
 3. Обов’язкове зазначення заголовку та підзаголовку. Назва публікації та її підзаголовок не повинні містити складних формул, математичних виразів чи позначень. Розмір підзаголовку від 106 і до 141 символів (з пробілами) або довільний, але з окремим додаванням його версії зазначеної вище довжини. В іншому випадку, редакція залишає за собою право самостійно вносити зміни у заголовок та підзаголовок.
 4. В текстах не допускається перенесення слів та частин речень шляхом розриву рядка. Основний текст повинен бути українською мовою (можливе дублювання англійською та російською мовами).
 5. Супровідний ілюстративний матеріал (якщо такий необхідний) необхідно також надіслати окремо від документу, він має бути пронумерований та підписаний.
 6. Викладання матеріалу має бути чітким, логічним, структурованим розділами (які нумеруються арабськими числами), без відхилень і повторів, а також без дублювання в тексті даних таблиць, рисунків і підписів до них. Числові дані слід наводити в загальноприйнятих одиницях.
 7. Об’єм статті має бути не менше 10000 знаків (з урахуванням пробілів та без урахування виносок, таблиць, підписів до рисунків, списку використаних джерел). Кількість рисунків обмежується з розрахунку: до 2 рисунків на 1000 слів із заокругленням в меншу сторону. Якщо об’єм статті перевищує 20000 (з урахуванням пробілів та без урахування виносок, таблиць, підписів до рисунків, списку використаних джерел) — стаття поділяється на дві або більше частин і публікується цими частинами.
 8. Роботи студентів повинні бути набрані у сервісі «Google Документи» з наданим доступом з правом пропозиції внесення змін для bdisknu@gmail.com зі сповіщенням про надання доступу.
 9. До редакції обов’язково надається по e-mail (чи у інший спосіб) файл статті, набраний у текстовому редакторі Microsoft Word з назвою, що складається з прізвища першого автора (згідно правил транслітерації українського алфавіту латиницею, що затверджені постановою Кабінету Міністрів України №55 від 27 січня 2010 р.), наприклад, Yurchenko.doc.
 10. Десяткові дроби в англомовних статтях відокремлюються від цілого числа крапкою, а не комою, як у кириличних (українській, російській) мовах. Рисунки, таблиці, формули, а також підрядкові примітки (виноски) мають нумеруватися поспіль по всій статті.
 11. Подані авторами статті перевіряються на наявність плагіату (за допомогою безкоштовних онлайн-інструментів перевірки плагіату https://smallseotools.com/plagiarism-checker). Просимо врахувати, що матеріали з унікальністю нижче 80% не приймаються.
 12. Коректура авторам надсилається шляхом надання через електронну пошту допуску до редагування матеріалу у «Google Документи» або у вигляді текстового файлу. На перевірку коректури авторам відводяться 5 робочих днів. Після закінчення зазначеного терміну стаття автоматично готується до публікації. Виправлення слід відмітити та прокоментувати в самому текстовому файлі або у «Google Документи».
 13. Плата за публікацію не стягується. Публікація не передбачає фінансової винагороди автора.

Редакція вважає, що автори, надсилаючи їй рукопис статті, передають засновникам і редколегії право опублікувати цей рукопис українською мовою та (або) в перекладі на інші мови. Опубліковані статті зберігаються у відкритому доступі та ліцензовані на умовах Ліцензії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.