Правила використання матеріалів сайту «БДІСС»

1. Ці правила поширюються на весь сайт Бюро досліджень історії спеціальних служб, далі — БДІСС ( https://bdis.org.ua/ ).

2. Всі права на матеріали, які містить цей сайт, охороняються у відповідності до законодавства України, в тому числі, про авторське право і суміжні права. Усі виключні майнові і немайнові авторські права на інформацію, що розміщується на сайті БДІСС належать інтернет-виданню «БДІСС» та авторам публікацій, якщо в тексті не вказується інше. Під інформацією маються на увазі всі матеріали, що розміщуються на сайті – статті, авторські колонки, новини, блоги, інтерв’ю тощо.

3. Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті БДІСС, за умови гіперпосилання та згадки першоджерела відкритої для пошукових систем не нижче другого абзацу або іншим чітким проявом джерела інформації (плашки, логотипу або повної назви сайту), який видно у першому екрані пристрою (в тому числі смартфону, планшету тощо). Під використанням інформації мається на увазі будь-яке відтворення, републікація, поширення, переробка, переклад, включення його частин до інших творів та інші способи, передбачені Законом України «Про авторське право та суміжні права». Для друкованих видань передрук матеріалів сайту БДІСС дозволяється лише за письмової згоди головного редактора. 

4. Забороняється будь-яке комерційне використання інформації, відтворення текстів чи їх фрагментів з метою комерційної реалізації права доступу до цієї інформації.

5. Забороняється обрізання чи маскування підписів на фото у випадку використання матеріалів сайту, котрі вказують авторство.

6. У разі порушення будь-якого пункту цих правил, БДІСС залишає за собою право захищати свої права та інтереси шляхом подачі скарг до правоохоронних органів та позовних заяв до судових органів.

7. Позиція редакції може не співпадати з думкою авторів статей, блогів, авторських колонок, учасників інтерв’ю та згадуваних фізичних і юридичних осіб.

8. Звертаємо увагу ЗМІ, інших юридичних та фізичних осіб, що правильна повна назва проєкту — «Бюро досліджень історії спеціальних служб». У повній назві не використовуються скорочення чи слова із закінченням на -ння. Відповідно, правильна скорочена назва — «БДІСС».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.